Prosinec 2011

A máme po ptákách.

24. prosince 2011 v 21:12 | Nobody |  Kecy v kleci
A máme po ptákách. Rok čekání, týdny příprav, stres, slzy, (krev), pot a křik - a najednou je všechno zase fuč. Ale stálo to za to, žejo?

Vánoční idyla.

23. prosince 2011 v 16:13 | Nobody |  Kecy v kleci
Matka se sestrou v obýváku balej dárky, takže mám přísnej zákaz vycházení z pokoje.
Sestra se tváří důležitě, že jí maminka zapojila do každoročního procesu a nebere jí jako malýho smrada, co musí věřit na Ježíška. Neustále mě chodí kontrolovat, jestli sedim na zadku u počítače a nešmíruju, co za poklady mi letos zase nakoupila. Zároveň jí každou chvíli slyšim bědovat, že pro ní máma zatim nezabalila ani jeden dárek. Táta už jich má přeci šest; a co ona?! NIC! - Máma argumetuje tím, že je blbá, neučí se a nosí domů pětky. Cítí ale, že byla moc ostrá, a tak jedním dechem dodává, že se nad ní třeba slituje Ježíšek (stále to nevzdává). Zřejmě si to letos s tim kojencem rozdělili na půl, aby toho neměl moc.
Ségra je zklamaná a nasraná. Netuší, že zejtra pod stromem najde všechno, co si letos přála; včetně tý sítě na volejbal 4 v 1, ze který se zaručeně posere štěstím.


Praha/Prague/Prag/Hnusná a nebezpečná díra

17. prosince 2011 v 18:53 | Nobody |  Co spáchal Robin
Právě jsem se vrátila ze Staromáku.
Chtěla jsem si udělat příjemnou procházku, nasát trochu tý vánoční atmošky, podívat se po trzích, koupit si něco na zub a naplněná duchem Vánoc odejít zase zpátky domů. Místo toho jsem znechucená, unavená a můj kabát zdobí bahno z bot nějakýho malýho fakana, kterej mi kopal do hlavy, když jsem sledovala Orloj. Jeho fotr si ho vysadil na krk a vůbec mu nevadilo, že mě jeho zvedej syn tak trochu špiní a sere. Stejně nechápu, proč si toho malýho červa strkal za krk, aby dobře viděl, když měl ten malej skrček nějakej Orloj stejně na háku a mnohem víc se zajímal o to, jak co nejvíc lidí kolem pokopat a zasrat od bláta. ... Proč jsem se nemohla narodit na normálním místě?

Já se uklidním a vy se zatím podívejte na fotky ze středečního "výletu".

Čtyřnohá Pražanda

16. prosince 2011 v 16:14 | Nobody |  Co spáchal Robin
Ve středu ráno se naše třída za nevalné účasti vydala okupovat centrum Prahy. Šéfovou nám dělala naše češtinářka, a protože je pančitelka suprová ženština, vzala s sebou i svojí čtyřnohou lásku, Mášenku, která mi za psí bonbóny zapózovala na zdi Pražského hradu s kostelem sv. Mikuláše v pozadí.


A nastal prosinec - z lidí jsou prasata a z měst je prasinec.

3. prosince 2011 v 17:25 | Nobody |  Kecy v kleci
Klidně bych mohla napsat jako omluvu něco v tom smyslu, že nemám čas, protože a nýbrže se celý dny válim zaházená v učebnicích, ze kterejch vysávám moudrost světa a pomalu se ze mě stává kovovej velkokapacitní Lenin, jenže to bych pěkně kecala. Mezi Lenina a učení totiž patří pouze a jedině znaménko nerovnosti. Lenin se neučí. Lenin na to hází bobek a dělá, že něco dělá, aby nemusel dělat, že se učí.